ارور های متداول آیتونز هنگام استفاده و شارژ گیفت کارت آیتونز

ارور های متداول آیتونز هنگام استفاده و شارژ گیفت کارت آیتونز

ممکن است هنگام شارژ اپل آی دی خود با گیفت کارت آیتونز با ارور های زیر مواجه شوید که در زیر به هر کدام از آنها میپردازیم :

 

 • ارور اول – ارور نادرست بودن کد گیفت کارت 

اگر ارور the code entered is not valid را هنگام شارژ اپل آی دی خود با گیفت کارت آیتونز itunes دریافت میکنید این به این معناست که کد وارد شده اشتباه است که میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد . یا شما هنگام تایپ کد اشتباه میکنید یا فروشنده گیفت کارت کد را اشتباه از روی اسکن کارت تایپ نموده است . در این مواقع دقت کنید که هنگام تایپ کد از space استفاده نکرده باشید چرا که هنگام کپی کردن کد ممکن است space هم به کد اضافه شده باشد . توجه داشته باشید کادر ریدیم کردن کد به حروف کوچک و بزرگ حساس نیست.

در این مواقع میتوانید از فروشنده اسکن دریافت کنید و از روی اسکن کد را به صورت دستی تایپ نموده یا دوربین را جلوی کارت گرفته و ریدیم نمایید.

برای اطلاع از آخرین اخبار سایت و نیز اطلاع از قیمتها و تخفیف ها میتوانید اینستاگرام ما را به ادرس giftha.ir فالو کنید.

 • ارور دوم – ارور غیر قابل استفاده بودن کد

ارور the code has already been redeemed در آیتونز هنگام استفاده از گیفت کارت آیتونز به معنای این است که قبلاً از این گیفت کارت استفاده شده است. این یعنی یا فروشنده قبلاً این گیفت کارت را به کسی دیگر فروخته و ریدیم شده و یا اینکه شما چندین بار به دلیل اختلال در اینترنت روی دکمه ریدیم کلیک کرده اید و یکبار در اکانت شما این گیفت کارت شارژ شده و برای بارهای بعدی این پیغام را به شما میدهد . پس بهتر است قبل از تماس گیری با فروشنده ابتدا یکبار از اکانت خود خارج شوید و دوباره sign in کنید و اعتبار خود را چک کنید . چنانچه اعتبار به اکانت شما اضافه نشده با فروشنده گیفت کارت خود تماس بگیرید. با توجه به اینکه تمامی کارتها توسط خود ما خراشیده میشود و در گاوصندوقهای امن نگهداری میشود احتمال اینکه کارتهای ما قبلاً توسط کس دیگری استفاده شده باشد تقریباً صفر است.

 

 • ارور سوم – قطع بودن سرویس ریدیم کد در آیتونز

ارور Code redemption is temporarily unavailable. Try again later. 10002 این ارور به این معنی است که سرویس شارژ اپل آیدی از طریق گیفت کارت فعلاً و موقتاً غیر فعال و خارج از دسترس است و باید بعداً تلاش کنید . این مشکل ممکن است به دلیل بروز رسانی های اپل بوجود آید و موقتی است و ربطی به گیفت کارت ندارد.

 

 • ارور چهارم – ارور اکتیو و فعل نبودن کد گیفت کارت

ارور The Code you entered has not been properly activated .for assistance, please contact itunes store support به این معناست که کد خریداری شده شما در سیستم اپل رجیستر و اکتیو و فعال نشده است . به عبارتی بارکد این گیفت کارت توسط کارمند اپل اسکن نشده است و در نتیجه توسط اپل شناخته شده نیست. برای این منظور باید از فروشنده خود بخواهید کارت را تعویض کند.

 

 • ارور پنجم – ارور ناهماهنگی کشور اپل آی دی و کشور سازنده گیفت کارت

ارور This code must be redeemed in the U.S. storefront مربوط به این است که گیفت کارت خریداری شده شما که ساخت کشور آمریکاست قابل شارژ شدن در اپل ای دی غیر آمریکایی نیست و این نشان میدهد اپل ای دی شما اصلاً آمریکایی نیست و در نتیجه یا باید یک اپل آی دی جدید از سایت بخرید یا اینکه کشور اپل آی دی خود را به امریکا تغییر دهید . آموزش تغییر کشور اپل آی دی را از انتهای این تاپیک بخوانید.

ارور cannot connect to itunes یا ارور 1009 آیتونز یا ارور purchase failed
Billing server not responding. please try again later : این ارورها در برهه ای از زمان به دلیل تحریم های آیتونز علیه ایران به وجود می آید که تنها راه برطرف کردن آن استفاده از وی& پی & ان یا آی پی غیرایرانی برای دور زدن تحریم هاست.

برای خرید اپل آی دی آمریکایی وریفای شده به فروشگاه ما به آدرس http://giftha.com از قسمت سایر محصولات مراجعه کنید.

 

 

12 Responses to “ارور های متداول آیتونز هنگام استفاده و شارژ گیفت کارت آیتونز”

 1. معين

  سلام من با ارور you must enter a valid code روبرو ميشم چيكا كنم تو رو خدا كمك كنين گيفت كارت ١٠ دلاري خريدم چيكا باس بكنم

  پاسخ دادن
 2. Amirhossein

  این ارور را دریافت میکنم درحالی که یک گیفت کارت 10$از شما خریداری کرده ام چه کار کنم؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 3. Amirhossein

  ارور The Code you entered has not been properly activated .for assistance, please contact itunes store support به این معناست که کد خریداری شده شما در سیستم اپل رجیستر و اکتیو و فعال نشده است . به عبارتی بارکد این گیفت کارت توسط کارمند اپل اسکن نشده است و در نتیجه توسط اپل شناخته شده نیست. برای این منظور باید از فروشنده خود بخواهید کارت را تعویض کند.

  پاسخ دادن
 4. مدیریت گیفت ها

  وارد این مسیر بشید

  Settings > General > Restrictions
  و گزینه In-App Purchases رو روشن کنید

  پاسخ دادن
 5. مدیریت گیفت ها

  با اپل مکاتبه کنید

  پاسخ دادن
 6. نويد

  سلام ببخشيد من يه سوال داشتم. اگه من يه گيفت كارت بخرم دوستم با يه اپل ايدي ديگه از مال من استفاده كنه؟؟؟ مثلا من مقداريشو خرج كنم و دوستمم مقداريشو؟؟ ( با دو اپل ايدي متفاوت).

  پاسخ دادن
 7. مدیریت گیفت ها

  خدا بیامرزتش . ولی کاری نمیشه کرد باید با اپل مکاتبه کنید.

  پاسخ دادن

گذاشتن پاسخ

ثابت کنید ربات نیستید *