اپل واچ طلایی واقعاً طلایی است !

اپل واچ طلایی واقعاً طلایی است !

به گزارش اپ گت ، چندی قبل در کنفرانس اپل در مورد اپل واچ گفته شده و از نمونه ها و رنگ های مختلف این محصول جذاب اپل که پیش بینی فروش بیش از 10 میلیون نسخه ای از آن وجود دارد ، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد.
همان طور که شما کاربران عزیز می دانید رویه اپل بر این قرار است که نسخه طلایی از محصولاتش را نیز ارائه می کند و رنگ طلایی با کیفیت بالایی را در محصولات استفاده می کند ولی بر خلاف همیشه اپل در اپل واچ خود نمیخواهد صرفا رنگ طلایی بر روی محصولش بزند که بلکه میخواهد از طلای 18 عیار برای محصولش استفاده کند !

 

اپل واچ طلایی واقعاً طلایی است !

این خبر و تولید اپل واچ با طلای با کیفیت از آنجاییکه جذاب می شود که قیمت 5000 دلاری بر روی آن تخمین زده شده و هزینه ای در حدود 16 میلیون تومان ! برای این دستگاه کاملا تجملاتی در ایران باید پرداخت شود.
همچنین در گزارش های منتشر شده از تولید مدل فولاد ضد زنگ نیز گفته شده که قیمتی در حدود 500 دلار را خواهد داشت.البته اپل در کنفرانس خود خبر از قیمت حداقلی 349 دلاری برای این محصول جذابش عنوان کرده بود ولی بر خلاف سایر محصولات اپل اختلالف قیمت بین طرح های مختلف این محصول زیاد خواهد بود که از پیش بینی حداقل 1200 دلاری برای اپل واچ طلایی تا 5000 دلاری برای این محصول منتشر شده است.

گذاشتن پاسخ

ثابت کنید ربات نیستید *