تصاویر و معرفی کامل آیفون ۷ اپل

تصاویر و معرفی کامل آیفون ۷ اپل

با سلام خدمت شما کاربران گرامی

در این پست سعی خواهیم داشت از امروز تا روز معرفی رسمی آیفون ۷ از سوی اپل تمامی اخبار پیرامون معرفی و اطلاعات کامل آیفون ۷ اپل را پوشش دهیم.

 

گفتنی هست که اپل هر ساله , اواخر شهریور ماه طی یک کنفرانس آیفون جدید را معرفی می کند. بنابراین تا شهریور سال ۹۵ باید منتظر بمانیم تا آیفون ۷ به صورت رسمی معرفی و سپس روانه بازار شود.

 

ویژگی های مورد انتظار از آیفون ۷ :

۱ . حذف قسمت ورودی هدفون ( Headphone Jack )

۲٫ دو لنز دوربین برای مدل آیفون ۷plus

۳٫ طراحی نازک تر

۴٫ پردازنده قوی تر

۵٫ ارائه آیفون ۷ در دو اندازه مختلف ( آیفون ۷ و آیفون ۷plus )

 

هنوز چند ماه تا معرفی آیفون ۷ مانده است و اپل نیز هیچگاه عادت ندارد اطلاعاتی در مورد محصولات خود تا قبل معرفی رسمی بروز دهد. بنابراین در این مدت سعی می کنیم با توجه به اطلاعات لو رفته از سوی منابع معتبر , پیش بینی کنیم آیفون ۷ به چه شکل و با چه مشخصاتی خواهد بود.

 

اپل به طور معمول هر ۲ سال تغییراتی در ظاهر آیفون ها ایجاد می کند , همانطور که در لیست پایین مشاهده می کنید , اگر اپل سنت شکنی نکند امسال باید طراحی نسبتا جدید را شاهد باشیم.

 

۲۰۰۷ – iPhone
۲۰۰۸ – iPhone 3G
۲۰۰۹ – iPhone 3GS
۲۰۱۰ – iPhone 4 طراحی جدید
۲۰۱۱ – iPhone 4s
۲۰۱۲ – iPhone 5 طراحی جدید
۲۰۱۳ – iPhone 5s
۲۰۱۴ – iPhone 6 and iPhone 6 Plus طراحی جدید
۲۰۱۵ – iPhone 6s and iPhone 6s Plus

در مورد طراحی آیفون ۷ باید گفت , پیش بینی می شود اپل تغییراتی در ظاهر آیفون ایجاد کند , مهم ترین این تغییرات می تواند حذف نوار سفید پشت گوشی باشد و همچنین استفاده از لنز دوربینی که از بدنه بیرون نباشد. ( بر خلاف آیفون ۶ و ۶S )

حدف نوار سفید آنتن را باید در حد پشت بدنه بدانیم , احتمالا نوار سفید آنتن در کناره های بدنه باقی می مانند.

 

آیفون ۷ تغییراتی نیز در جنس بدنه خواهد داشت , قرار است از موادی در ساخت آن استفاده شود که میزان مقاومت آن را در برابر آب افزایش دهد.

جالبترین نکته در مورد آیفون ۷ را می توان در مورد حذف پورت جک ۳٫۵ میلیمتری ( هدفون ) دانست. به علت نازک شدن گوشی دیگر اپل نمی تواند از پورت ۳٫۵ میلیمتری که قبلا استفاده می کرد , بهره ببرد.

حال نکته این هست که آیا اپل می خواهد کاربران را مجبور به استفاده از پورت lighting ( پورتی که زیر گوشی موجود هست و برای شارژ گوشی استفاده می شود) برای هدفون ها کند یا تصمیم دارد از شارژر های بی سیم استفاده کند تا پورت lighting فقط یک کاربرد داشته باشد.

در مورد شارژر بدون سیم باید گفت که اپل بر روی یک پروژه ای در حال تحقیق است که بورد Wireless را افزایش دهد تا بتوانید با قرار گرفتن در یک محیط بدون نیاز به هیچ کابلی گوشی خود را شارژ کنید.

آیفون ۷ تا حدود ۱ میلیمتر نازک تر از آیفون ۶s خواهد بود چیزی حدود ۶ تا ۶٫۵ میلیمتر که قبلا تجربه تولید چنین محصولی را در آیپاد ها داشته است.

در مورد رم آیفون ۷ باید گفت اپل از رم ۲ گیگاباتی روی آیفون ۷ و رم ۳ گیگابایتی رو آیفون ۷plus استفاده خواهد کرد.

آیفون ۷plus به دلیل اینکه از دو لنز استفاده خواهد کرد باید تجربیات جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. اپل برای آیفون ۷ پلاس می خواد از لنز جدید استفاده کند که تفاوت آن را با دوربین آیفون ۵S را می توانید در تصویر پایین ملاحظه کنید. با استفاده از لنز LinX تصاویری شفاف تر و با کیفیت تری در اختیار کاربر قرار می گیرند.

ظرفیت ذخیره سازی نیز به همان شکل قدیم باقی می ماند یعنی مدل های ۱۶ , ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی معرفی خواهند شد با این تفاوت که آیفون ۷ پلاس یک مدل ۲۵۶ گیگابایتی خواهد داشت.

با ما همراه باشید با آخرین اخبار از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس

گذاشتن پاسخ

ثابت کنید ربات نیستید *